18:30 25.04.2009 | Все новости раздела "Украинская Народная Партия"

ПОЛТАВЩИНА. Валерій КОПИЛ виграв чемпіонат України з розв’язування шахових композицій

Майстер спорту України міжнародного класу, заступник голови Полтавської обласної організації Української народної партії Валерій КОПИЛ став чемпіоном України з розв’язування шахових композицій, перемігши в особистому й командному заліках.

Участь у ХХІІІ особисто-командному відкритому чемпіонаті України, що проходив у Полтаві 10-12 квітня, узяли найсильніші розв’язувачі країни.

Команда Полтавської області упевнено перемогла всіх суперників, значно випередивши за балами дніпропетровців, які зайняли друге місце.
В особистому заліку полтавці також стали першими: чемпіоном став Валерій КОПИЛ, на третьому місці - Володимир ПОГОРЄЛОВ.

За підсумками змагань сформовано збірну команду України, яка 5-11 травня візьме участь у чемпіонаті Європи, що проходитиме в Сербії. Вона повністю складається з полтавців: Валерій КОПИЛ, Олексій СОЛОВЧУК, Володимир ПОГОРЄЛОВ, Роман ЄВСТИГНЄЄВ, Василь ДЯЧУК. Наказом Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту керівником збірної України призначений Валерій КОПИЛ.

Источник: Українська Народна Партія