18:45 06.06.2007 | Все новости раздела "Соцiал-демократична партiя України"

Хокей під егідою СДПУ(О) в Миколаєві

Хокей під егідою СДПУ(О) в МиколаєвіУ південному Миколаєві 26 травня під егідою об’єднаних соціал-демократів відбувся хокейний турнір між любительськими командами Київської області та самого Миколаєва. Перемогли миколаївці (їх склад було підсилено кількома досвідченими хокеїстами з Херсона) з бойовим рахунком 7:6.

Як стало відомо "НГ+", в Миколаєві цього року відкрилась нова ковзанка на 400 глядацьких місць. Збудували ковзанку силами місцевого бізнесу, коштував проект орієнтовно мільйон євро.

Після того, як у місті з’явилась сучасна хокейна база (донедавна цей вид спорту був більш розвинутий у сусідньому Херсоні), створили місцеву любительську хокейну команду.

У коментарі "НГ+" секретар Миколаївського обкому СДПУ(О) Микола Єропунов розповів: "Після того в нас зі заступником Голови СДПУ(О) Юрієм Загороднім (до речі, запеклим хокеїстом) виникла ідея організувати в Миколаєві турнір під егідою партії".

Отож, 26 травня в переповненому миколаївському льодовому палаці спорту (зібралось близько півтисячі глядачів!) відбулося урочисте відкриття турніру. У своїх виступах і Юрій Загородній, і Микола Єропунов зазначали, що незважаючи на політичну нестабільність, яка панує в Україні, об’єднані соціал-демократи звикли займатися ділом і тому сьогодні дарують людям хокейне свято.

А потім був сам матч, в якому сотні глядачів, що цього дня зібралися в новенькому льодовому палаці, палко вболівали за хокеїстів і за хороший хокей. Після другого періоду збірна команда Київської області перемагала збірну Миколаєва та Херсона з рахунком 6:4. Однак господарі за шаленої підтримки глядачів у третьому періоді зібрались з силами й забили три шайби, не пропустивши у свої ворота жодної. Матч закінчився з бойовим рахунком 7:6 на користь господарів турніру.

Тепер, напевне, слід чекати на гру-відповідь. Адже мусить мати команда Київської області шанс відігратися у матчі-реванші!

Источник: Соцiал-демократична партiя України