15:00 03.05.2007 | Все новости раздела "Соцiал-демократична партiя України"

Кубок СДПУ(О) відправився у Смілу

Кубок СДПУ(О) відправився у Смілу27 квітня в м.Києві на площадці ЛТК "Крижинка" відбувся фінальний матч на Кубок СДПУ(О) з хокею серед аматорських команд Київської та Черкаської областей.

Цього вечора за головний приз турніру сперечалися ХК "Меркурій" з м.Переяслав-Хмельницького та ХК "Сміла" з Черкаської області.

Два періоди на льодовій арені точилася рівна і запекла боротьба, причому чотири рази хокеїсти з Переяслав-Хмельницького виходили вперед, але суперники зрівнювали рахунок. Так тривало до третього періоду, коли далася взнаки втома гравців "Меркурія". Роль лідера взяв на себе кращий бомбардир "Сміли" Артем Артемов, який закинув три шайби поспіль. Остаточний рахунок зустрічі – 9 : 4 на користь команди з Черкащини встановив капітан команди Сергій Палієнко.

Після фінального матчу відбулося урочисте закриття турніру, в якому взяли участь заступник Голови СДПУ(О), секретар Кримського рескому СДПУ(О) Є.З.Фікс, члени Політради СДПУ(О) Ю.М.Говоруха та М.М.Ілларіонов, виконуючий обов‘язки секретаря Київського обкому СДПУ(О) В.О.Руденко.

Традиційно були відмічені переможці в номінаціях. Так, приз "Справедливої гри" вибороли хокеїсти ХК "Меркурій", як найкоректніша команда змагань.

Кращим воротарем турніру визнано голкіпера ХК "Саливінки" Ігоря Макошина, кращим захисником – Сергія Палієнка з ХК "Сміла", кращим нападаючим – Олега Пархоменка з ХК "Меркурій", кращим бомбардиром з 14-ма закинутими шайбами став Артем Артемов з ХК "Сміла" Всі вони отримали цінні призи та дипломи.

А головний приз турніру – перехідний кришталевий красень-кубок з рук Фікса отримали хокеїсти з м.Сміла, другими стали хокеїсти з м.Переяслав-Хмельницького, третє місце посіла команда з с.Саливінки Васильківського району. Команди-призери отримали кришталеві кубки та дипломи, а всі гравці – грамоти, медалі та футболки з логотипом СДПУ(О).

Источник: Соцiал-демократична партiя України