14:15 19.05.2009 | Все новости раздела "Народный Рух Украины"

Рухівці Кореччини підтримали змагання з мотокросу

Доброю традицією стало проводити в селі Жадківка Корецького району (Рівненська область) чемпіонат з мотокросу. Цей рік теж не став винятком. Тим паче, що за півтора року відродження мотокросу в Корці Федерація Мотокросу України довірила кореччанам організувати та провести (до речі, вперше за всю історію мотокросу Рівненщини) третій етап Чемпіонату України та Кубок Федерації Мотокросу України. Посприяла у проведенні чемпіонату Корецька районна організація Народного Руху України (голова – Микола ГОПАНЧУК)

До проведення змагань автомототрасу «Фортуна» в Жадківці підготували на високому рівні. Були створені всі умови для спортсменів: електрика, стоянка для автомобілів та спортивної техніки. Тож випробувати корецьку трасу завітала рекордна кількість мотокросменів з 31міста та 16 областей України. Загальна кількість – 83 спортсмени.

Фани мотокросу побачили запеклу боротьбу серед екіпажів на мотоциклах з колясками до 1000 см. куб. Саме в цьому класі у Корці проходив третій етап Чемпіонату України. Перемогу святкував екіпаж у складі Петра Горбатенка та Романа Васильки з Києва, друге місце посів екіпаж у складі Артура Глушстка та Аркадія Степанюка зі Львова, і третя сходинка дісталася екіпажу в складі львів’ян Валерія Старченка та Євгенія Потапіна. В командному заліку перемогла команда з Києва, другою була команда зі Львова, третьою команда з Донецька. Корецький екіпаж у складі Андрія Шувалова та Сергія Бобровського посів загальне 12 місце та 4 місце у своєму класі.

Та справжній клас кореччани показали у заїздах серед аматорів – майже всі призові місця дісталися спортсменам автомотоклубу «Фортуна-Корець».

Для любителів мотокросу зазначу, що на цьому захоплюючі змагання не закінчуються. Наприкінці серпня буде проводитись заключний етап молодіжного Чемпіонату України та вже третій «Кубок Кореччини – 2009».