17:45 18.09.2010 | Все новости раздела "Народный Рух Украины"

Рівненський Рух підтримує спортивну молодь

Всеукраїнські змагання з естафетного бігу пам’яті професора В.І. Завацького відбулися 16 вересня на стадіоні «Авангард» у Рівному. Змагання такого маштабу у нашому місті відбуваються вже всьоме, і їхнім незмінними спонсорами виступає Рівненська обласна організація Народного Руху України.

sub.php
На урочистому відкритті турніру рухівці, міські чиновники, тренери та спонсори привітали учасників естафетного бігу. «Спорт – це не просто здоров’я, це гарна фізична форма і молода посмішка на довгі роки, – зазначив у своєму виступі член проводу обласної організації Народного Руху, директор ЗАТ «Речовий ринок» Володимир Рабінюк. – Тому наснаги вам, дорогі спортсмени, достойних перемог та яскравих вражень. Чесних вам та цікавих змагань і пам’ятайте, що головне не перемога, а участь».

Цьогоріч на всеукраїнські змагання з естафетного бігу з’їхалися молоді спортсмени із семи вищих навчальних закладів України. Участь у змаганнях взяли команди Волинського державного університету імені Лесі Українки, Львівського державного університету фізичної культури, Тернопільського державного педагогічного університету, Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, Луцького інституту розвитку людини університету «Україна». Ще дві команди представляли рівненські ВНЗ – Національний університет водного господарства та природокористування та Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука.

Після тривалих та напружених змагань, головний суддя турніру –президент Федерації легкої атлетики в Рівненській області, член Народного Руху України Борис Чулаєвський оголосив імена переможців. У чотирьох забігах на 100 метрів серед чоловіків першість вибороли представники Львівського державного університету фізичної культури, друге місце дісталося Тернопільському державному педагогічному університету, третє – МЕГУ. Серед жінок у 100-метрівці першість виборола команда господарів – МЕГУ, друге місце посіли спортсмени із Львівського державного інституту фізичної культури, третє – команда Волинського державного університету імені Лесі Українки.

У чотирьох забігах на 400 метрів серед чоловіків перемогу знову ж таки здобули представники Львівського державного університету фізичної культури, друге місце виборола команда Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, третє – МЕГУ. Серед жінок у дистанції на 400 метрів першість здобули представники МЕГУ, друге місце виборола команда Львівського державного університету фізичної культури, третє – Луцький інститут розвитку людини університету «Україна».

Найважчі випробування чекали учасників забігу на 800 метрів. Перемогу тут святкував майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон України на 800 і 1500 метрів Олександр Борисик із Луцького інституту розвитку людину університету «Україна». Друге місце заслужено отримав Юрій Юхніч з Львівського державного університету фізичної культури, третє дісталося господарю – Роману Полюховичу з МЕГУ.