16:15 30.12.2011 | Все новости раздела "Народная партия"

«Волинь» здобула Кубок України

Уперше у своїй історії Кубок України з волейболу серед жінок виборола луцька команда «Континіум-Волинь-Університет», під керівництвом заслуженого тренера України, члена Народної Партії Богуслава Галицького. 25 грудня, у напруженому фінальному поєдинку лучанки із рахунком 3:2 виграли у господаря майданчика – южненського «Хіміка».
До «Фіналу чотирьох» розіграшу Кубка України, окрім лучанок, потрапили южненський «Хімік», євпаторійська «Керкинітида» та «Сіверськодонеччанка» (Сєверодонецьк).
«Волинь» упевнено перемогла «Керкинітиду» - 3:1, тож змагалася за перше місце із господарками майданчика, які з аналогічним рахунком переграли «Сіверськодонеччанку».
Отож у першому сеті луцькі волейболістки легко перемогли із рахунком 25:11. Щоправда, це дещо їх розслабило. «Хімік» у другій партії одразу повів у рахунку і навіть зумів наростити перевагу до чотирьох очок – 6:2. «Континіум-Волинь-Університет» скоротив відставання – 9:10. Однак на більше команди не вистачило – 22:25 - перемога господарок, які зрівняли рахунок у партіях.
Третій сет нагадував «гойдалки» - почергово уперед виходила одна з команд. Але коли «Хімік» вигравав 23:16, здавалося, що лучанки вже нічого не зможуть йому протиставити. Та «Волинь» спромоглася не тільки зрівняти рахунок, а й довести сет до перемоги – 27:25.
Четверта партія  за емоційністю та напруженням нагадувала третю, але наприкінці господарки майданчика знову зуміли вийти вперед і таки дотиснули суперниць – 25:18.
Долю Кубка України вирішував тайбрейк. Лучанки розпочали його дуже активно, забезпечивши собі шестиочковий гандикап – 9:3. Однак досить швидко розгубили перевагу. За рахунку 11:11 наставник «Волині» Богуслав Галицький узяв перерву. Як виявилося, вдало. Луцькі волейболістки таки дотиснули «Хіміка» - 15:12.
Тож «Континіум-Волинь-Університет» уперше у своїй історії виборов Кубок України. «Хімік» - «Континіум-Волинь-Університет» - 2:3 (11:25, 25:22, 25:27, 25:18, 12:15).