03:30 31.03.2010 | Все новости раздела "Народная партия"

Турнір з волейболу на честь 65-річчя Великої Перемоги

27 березня 2010 року в с. Онопріївка Тальнівського району відбулися змагання з волейболу, присвячені 65-й річниці Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками. Організатором змагань ось уже декілька років поспіль є Черкаська обласна організація Народної Партії. Змагання проводяться за сприяння народного депутата України С.М. Терещука.

Нинішнього року у розіграші кубка взяли участь 5 команд. Першість здобула команда «Юніор» із с. Кобринове, друге місце посіла команда «Хвиля» із с. Веселий Кут, бронза дісталася команді державної адміністрації «Держустанови», до якої увійшли працівники Тальнівської районної державної адміністрації. Члени команд, що перемогли, нагороджені ще й пам’ятними медалями.

Загалом можна зазначити, що змагання відбулися в дружній атмосфері. Глядачі отримали багато приємних вражень, а головне, що спортивне свято сподобалося ветеранам Великої Вітчизняної війни, які були запрошені, оскільки саме їм і присвячувалась гра. У такий спосіб народники Тальнівщини вшанували ветеранів-фронтовиків і нагадали жителям району про бойові дні визволення рідного краю.