04:15 16.08.2011 | Все новости раздела "Народная партия"

Спорт для всіх – у кожному дворі

7 cерпня 2011 року у місті Калуші у дворі по вул. Євшана за ініціативи Калуського  міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та за підтримки Калуської міської організації Народної Партії були проведені спортивно-оздоровчі змагання в рамках Всеукраїнської акції «Спорт для всіх – у кожному дворі».

На урочистому відкритті учасників змагань привітали директор Калуського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Олег Нижник та голова Калузької міської організації Народної Партії Андрій Драган.

У змаганнях взяли участь дворові команди з різних вулиць Калуша, всього 36 дітей. Програма змагання передбачала проведення різноманітних спортивних естафет.

В результаті безкомпромісної боротьби перше місце здобула дворова команда дітей з вул. Сівецької, друге місце виборола команда дітей, які проживають на вул. Пушкіна, а третє місце дісталось дворовій команді з вул. Рубчака.

Усі переможці та призери спортивно-оздоровчого змагання були нагороджені грамотами та медалями – ніхто з учасників не залишився без нагороди.